blog09

Kaybettiğiniz Özgüveniniz Geri Gelsin!

Saçsızlığa Hızlı ve Kalıcı ve Doğal Çözüm.
Demo Hair Protez Saç Merkezi %100 Kendi saçınızdan üretilen, kalıcı, dilediğiniz renkte ve şekilde saçlara sahip olun. Kaybettiğiniz Özgüveniniz Geri Gelsin.

blog09

Amerikan "New Image" Ürünleri Türkiye

 Amerikan "New Image" Ürünleri Türkiye
Amerikadan özel olarak getirtilen "New Image" "Pro-Gen" saç bakım ürünlerini Demo Hair Protez Saç Merkezi aracılığıyla temin edebilirsiniz.

blog09

Demo Hair AllColors ile orijinal doğal renkler...

Demo Hair AllColors ile orijinal doğal renkler...
Geliştirmiş olduğumuz AllColors Sistemi ile protez saçınız kendi doğal saç renginizle tam uyum içerisinde.

blog09

Sürekli Büyüyoruz!

Sektöre girişimizden bugüne istikrarlı bir şekilde yükselen ivmemiz, bugün bizi toplam 950 m2 alanda 50 çalışanlı bir işletme haline getirdi. Katkılarınızla büyümeye devam edeceğiz. Bizi terzih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

blog09

Innovate Hair Türkiye de

Innovate Hair Türkiye de
Amerika da ve dünyada En çok tercih edilen protez saç markalarından Innovate Hair Türkiye de Demo Hair farkıyla Sizlerle

blog09

Protez Sac da Doğallığın Adı Quantum Sistem

Sacsizliga karsi bu güne kadar geliştirilmiş bir çok yöntem var. Şüphesiz ki saçsızlık problemi yaşayan her kez için büyük bir problem. Protez sac yöntemi hızlı bir çözüm dür kalıcıdır. Quantum sistem ise protez saç sisteminin en gelişmiş halidir kesinlikle doğallık demektir.

blog09

Quantum Sistem ile Sınırları Kaldır!

Dilediğin sporu ve aktiviteleri yapabileceğin doğal saçlara #DemoHair #QuantumSistem kalitesiyle kavuş!

blog09

Protez Saç ile Dilediğiniz Model de Yeni Bir İmaj

Saçsızlık sorununuza çözüm üretirken, aynı zamanda dilediğiniz saç modelini uygulayarak, yeni bir imaja kavuşabilirsiniz. Size en uygun ve en doğal saç, dilediğiniz renk ve modelde Demo Hair’da

Kelimeler:
blog09

Amerikan Hair Loss Kongresi Üyesi Olarak Güncel Eğitimlerimizi Tamamladık.

Amerikan Hair Loss Kongresi üyesi olarak, Yeni sistemler ve teknolojileri ülkemize  sunmak ve daima güncel kalmak için eğitimlere devam ediyoruz.

blog09

Stresin ve Genetik Mirasın Getirdiği Saçsızlığın Esiri Olma! “Demo Hair” İle Tam da Hayal Ettiğin İmaja Hemen Sahip Ol!

Saç dökülmesi strese dayalı ve kimi zaman genlerle gelen bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Saçsızlık kişide özgüven eksikliği oluşturduğundan ötürü kişiler sosyal hayatlarında aslında olmak istedikleri kadar özgür olamıyorlar. 

blog09

Saç Dökülmesi Artık Sorun Değil

Saç dökülmesine karşı geliştrilmiş birçok sistem var saç ekimi mezoterapi prp gibi bunların yanına hızlı ve daha özgür kullanım kolaylığı olan Protez Saç sistemleri geldi

blog09

İyi Bayramlar Dileriz

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar...

blog09

Ünlülerin Tercihi Quantum Sistem

Ekranlardan tanıdığınız ünlü oyuncu Buse Narcı da Demo Hair Quantum Sistem ayrıcalığını tercih edenlerden.

blog09

Protez Saç da Quantum Sistem Bodrum da

Saçsızlığa Doğal ve Kalıcı Çözüm İstanbul dan Sonra, Şimdi Bodrum’da

blog09

Demo Hair Şikayet

Son dönemde kötü niyetli kişiler ve firmalar tarafından Demo Hair e karşı internet üzerinden yapılan bir çok karalama kampanyası başlatılmıştır. Demo Hair i şikayet ederek bizi araştıran kişilere yanlış izlenim vermek ve onları başka firmalara yönlendirmeyi hedeflemektedirler. Asılsız aslında bizimle hiç alakası olmayan isimler üzerinden demo hair şikayet başlığı altında intternette buldukları her alana bizi karayan dayanaksız şikayetler yazarak sektörde 17 yıldır güven ve kalitenin adresi olmuş Demo Hair adını karalamaya çalışmaktadırlar. Lütfen bu asılsız Demo Hair protez saç şikayetlerine itibar etmeyiniz. Demo Hair hizmetlerinden şikayet veya memnuniyetsiz olan müşterilerimizin 05331511920 numaralı destek hattımızdan veya [email protected] eposta edresimizden destek almalarını rica ederiz. Uzmanlarımız her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

 

blog09

Protez Saç Fiyatları 2018

Protez saç son zamanlarda saçsızlığa karşı geliştirilmiş en popüler uygulama oldu. Bu sistemi araştıranların kafalarındaki ilk sorulardan biriside yapılacak protez saçın fiyatının ne kadar olduğudur. Protez saç fiyatları için kesin fiyat vermek hiçbir zaman gerçekçi olmaz. Çünkü saç protezi nin fiyatını belirleyen bir çok faktör vardır. Bu makalede size protez saç sistemini araştırırken fiyat konusunda klavuz olacak bilgile paylaşacağız.

blog09

Halil Söyletmez de Demo Hair Tercih Etti

Halil Söyletmez’in de tercihi Demo Hair ile Quantum System oldu!

blog09

Buse Narcının Yeni İmajı İçin Tercihi Yine Quantum Sistem Oldu

blog09

Sen de Demo Hair in Bodrum şubesine gel Quantum Sistem le yeni imajını oluştur

Sen de Demo Hair'in Bodrum şubesine gel, Quantum Sistem'le yeni imajını oluştur

Kelimeler:
blog09

Quantum Sistem ile inanılmazdeğişimler’i yaşayan ünlülerin sayısı her geçen gün artıyor

Quantum Sistem ile #inanılmazdeğişimler’i yaşayan ünlülerin sayısı her geçen gün artıyor! Bizi tercih eden değerli sanatçı Sevcan'a teşekkür ederiz! #sevcandavaz #protezsac #sacprotezi #quantumsistem

blog09

Quantum sistem protez saçın ayrıcalığı nedir.

Merhaba bugün Quantum sistemin klasik alışıla gelmiş protez saç sistemlerinden farkı nedir konusunu ele alacağız ve elimizden geldiği kadar açıklayıcı bir dille anlatacağız. Öncelikle belirtmeliyim ki Quantum sistem gerçekten anlatığı kadar hatat daha fazlası bukonuda emin olabilirsiniz.
 

blog09

Buse Narcı da imajını tazelemek için Quantum Sistem ile Demo Hair i tercih etti

Spor aktiviteleri, uzun seyahatler, deniz/havuz etkeni ve çekimler için uzun işlemler gören saçlar... İşte bu yoğun tempoda saçları yıpranan @BuseNarcı saçlarını yenilemek, imajını tazelemek ve özgüvenini daha da yükseltmek için Quantum Sistem kullanan Demo Hair'i tercih etti. Siz de bölgesel ya da komple saç sorunu yaşıyorsanız hiç zaman kaybetmeden Demo Hair merkezimize uğrayın, inanılmaz değişimleri yerinde yaşayın! https://www.instagram.com/busenarci/ #busenarci

blog09

Protez Saç da Demo Hair i tercih edenlerin bir bildiği var

Adım adım sektörde 18 yılımıza doğru ilerliyoruz. uzun ve meşakketli bir süreç geçirdik ve gönlümüzde birsürü dost biriktirdik