No Care
Tüm çözümlerimiz de Kendi bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz.

  • Evde bakım
  • Uzmanlık gerektirmez
  • Sınırsız danışmanlık ve destek
HEMEN BİR UZMANA SORUN!

NO CARE

Tüm sistemlerimiz tamamiyle doğal ve ekstra olarak bakım için bize gelmenizi gerektirmez. Kendi bakımınızı kendiniz yapabilirsiniz.

home-office-569359_640"No Care" Özellikle yurt dışından gelen ve yoğun tempo çalışan müşterilerimize özel olarak sunduğumuz çözümlerdendir. Amerika Miami deki NEW IMAGE firmasının bize özel geliştirdiğini son çözüm olan Quantum Sistem, Local-App’s ve Complete Application sistemlerine uygun olarak geliştirilmiştir.

NO CARE uygulamasının başlıca özelliği kişinin saç protezi yaptırdıktan sonra her hangi bir protez saç merkezine gitmeden protez saç bakımını kendi evinde çok kısa bir süre içinde yapabilmesidir. No Care sistem protez saç kullanıcılarının günlük ve sosyal hayatlarını kolaylaştırmak adına tasarlanmış en pratik sistemdir. Bu sistem Türkiye de sadece DEMO HAIR merkezlerinde bulunmaktır.

ZAMANI BÖLMEZ! ZAMAN KAZANDIRIR.

No Care ile kendi bakımını kendi yapan müşterilerimiz. Çözümün yaşamlarına kazandırdığı kolaylığı ve Getirileri anlatıyorlar.

Ömer F.İş Adamı
İş seyahatlerim yüzünden her zaman aynı yerde bulunmak bizler için çok zor bir durum. Saçsızlık sorunuma çözüm olarak Protez saç sistemlerine geçtiğimde ilk yaşadığım sorun

DAHA YAKINDAN İNCELEYİN?