Saçlarını tamamiyle kaybetmiş kişiler için en uygun çözüm
Complete Application

(Tüm Saç Uygulaması)

  • Kemoterapi'de En verimli Saç Çözümü
  • Hızlı ve Doğal
  • Sağlık Açısından Yan etkisiz
  • Mükemmel Ten Uyumu
HEMEN BİR UZMANA SORUN!

COMPLETE APPLICATION

Saçlarınızı tamamen kaybetmiş olabilirsiniz. Fakat çaresiz de değilsiniz.

home-office-569359_640"Complete Application" (Tüm protez saç) saçlarını tamamen kaybetmiş kişilere uygulanır. Saçkıran, kemoterapi tedavisi, strese bağlı saç dökülme, kaza sonucu saç dökülmesi, genetik sebeplere bağlı saçların tamamen kaybedilmesinde tüm protez saç uygulaması yapılır.

Tüm kalıp protez saç uygulamasında saç sorunu yaşayan kişinin saçsız bölgesinin tasarımı çıkartılır ve cildine en uygun bir saç seçimi yapılır. Çıkarılan tasarım Avrupa'ya laboratuvara gönderilir. Tek tek özenle işlenen saçlar merkeze gelir ve müşteri çağrılır. Deneyimli uzmanlarımız tarafından başlatılan uygulama ile kişi en kısa sürede saçlarına kavuşur. Tüm kalıp protez saç uygulamasında da kişinin saçı kesinlikle dışarıdan kendi ana saçıyla ayırt edilemez. Protez saç kullanıcısı uygulama sonrası 10 gün içerisinde protez saç kontrollerine gelir ve bakımı yapılır.

Protez saça alışma süresi 1 veya 2 ay gibi bir süredir. Daha önce protez saç kullanan kişilerin alışma süresi kullanmayanlara göre daha kısa sürer. Bu süre esnasında protez saç kişinin teniyle tamamen uyum sağlar ve kullanımı daha kolaylaşır. Protez saç kullanımı gerek günlük hayatta gerekse sosyal hayatta olsun oldukça kolay ve rahattır. Tedavisi olmayan saç dökülmelerinde kullanılabilecek en uygun sistem protez saç uygulamasıdır.

KOMPLE UYGULAMA, KOMPLE ÇÖZÜM?

Demo Hair "Complete Application" uygulamasıyla yüzlerce kişinin saçsızlıkla yaşadağı probleme çözüm ürettik. En iyi reklam sizin yaptığınızdır. Sizlerden gelen yorumları izninizle yayınlıyoruz. Keşfetmek için sizleri de merkezimize bekliyoruz.

KayragülÖğrenci
Merhabalar, Ben Kayragül herkesin korktuğu bir hastalığa yakalandım ve kemoterapi tedavisi gördüm bundan dolayı saçlarım döküldü psikolojim çok bozuldu banim sosyal hayatımı da çok etkiliyordu en sonunda protez saç kullanan arkadaşım sayesinde Demo Hair ile tanıştım. Hemen aradım randevu aldım ve görüştüm güven verdiler ve bende yaptırmaya karar verdim . yaptırmadan önce çok korkuyordum sonuç korktuğum gibi olmadı çok memnun kaldım. Hayata yeniden doğmuş gibi başladım.