Demo Hair All Colors ile Saç Renginiz Dilediğiniz Gibi...

  • Teninize Uygun Renk Seçimi
  • Orjinal Renk Uyum Çalışması
  • Komple Renk Değişimi
HEMEN BİR UZMANA SORUN!

ALL COLORS

Doğal ve kalıcı renkleri hayatınıza renk katacak

home-office-569359_640"No Care" Demo Hair "All Colors" uygulaması saçsızlık problemi yaşarken çözümü protez saç sistemlerinde bulan müşterilerimizin yeni saçlarıyla birlikte edindikleri imaj gereksinimine yönelik geliştirilmiştir. Saçınız imajınızdır.

Günlük saç bakımı içerisinde saçı şekillendirmenin dışında teninize uygun bir saç renginizin olması da büyük önem taşır. İyi şekillendirilebilen bir saçın dikkat çekebilmesi ve modelinin iyi görünebilmesi için renk olmazsa olmazdır.

Uzmanlarımızın geliştirmiş olduğu bu uygulama ile dökülmeyen bölgedeki saç rengi dağılımı, saçın içinde bulundurduğu açık koyu tonlar ve hatta saçınızda var olan orjinal beyaz oranı doğrudan uygulanabilir.

Orjinal saçınız yerine teninize uyumlu başka renk saçlara sahip olmak isteyorsanız. Size uygun renkler belirlendikten sonra doğrudan protez ve orjinal saçınızda aynı ton uygulanabilir. Doğal kalıcı ve ışıl ışıl saçlara sahip olmakisteyen bay bayan bütün müşterilerimize uyguladığımız bu sistemi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

IŞIK SAÇAN CANLI VE DOĞAL RENKLER

Teninize uygun saç rengini belirlemek için uzmanlarımız size seçenekler sunacaklar. En doğru seçim en doğal görünen ve teninizle en uyumlu olandır. Sizlerden gelen geri dönüşlerle renk deneyimlerinizi analiz ediyoruz.

AşkımHanım
Saçlarımda ki seyrelme problemine uzun zaman önce Protez saç sistemleriyle çözüm bulmuştum. Yakın zamanda da Demo Hair in Amerika'dan yeni getirdiği Quantum sistem alt yapısına geçtim Quantum alt yapısıyla birlikte detaylı ve doğal bir görünüme kavuşmuştum. Yeni imaj denemeye karar verdim tabikide ilk olarak saç rengimi değiştirdim. All Colors tekniği ile renklendirilen saçlar tenimle birebir uyumlu oldu ve gereçkten çok doğal görünüyorlar. Renk seçimi ve uygulamsı konusunda emeği geçen tüm uzmanlarınıza teşekkür ederim.